تنظیم مقدار پیاده روی تابلو های open

ابتدا باید مد نظر داشت که چینش آهنربا تاثیر فراوانی در مقدار پیاده روی کابین در تابلو های open دارد به همین دلیل باید فواصل دور انداز های مغناطیسی برابر با هم باشد. مثلا فاصله تمامی آهنربا های دور انداز MU از آهنربای لول طبقه بالاتر خود، ۱۷۰ سانتی متر و همچنین فاصله تمامی آهنرباهای دور انداز MD از لول طبقه پایینتر خود، ۱۷۰ سانتیمتر باشد. برای یاد گیری نحوه صحیح چینش آهنربای تابلو های open loop  اینجا کلیک کنید.

در صورت صحیح بودن متراژ آهنربا ها حال میتوانیم با اعمال اعداد و ارقام از طریق برد و درایو به مقادیر مطلوب پیاده روی دست پیدا کرد.

برای کاهش پیاده روی برای طول حرکت یک طبقه به صورت زیر عمل میکنیم:

ابتدا دکمه escape را میفشاریم تا منوی Monitor setting ظاهر شود سپس با فشردن دکمه جهت بالا منوی Program parameter را انتخاب می کنیم سپس با فشردن دکمه اینتر وارد این گزینه شده و از منو های موجود گزینه Time setting را انتخاب کرده و از زیر منو های این منو گزینه Mid spd delay  را پیدا کرده و مقدار آن را افزایش می دهیم. برای افزایش مقدار پیاده روی این مقدار را کاهش می دهیم.

برای کاهش مقدار پیاده روی برای طول حرکت بیشتر از یک طبقه باید مقدار Deceleration (شتاب کاهشی) درایو را افزایش داد. که بسته به نوع درایو این پارامتر متفاوت است. بدین منظور به تنظیمات درایو مورد نظر رجوع شود.

نفر اولی باشید که دیدگاه خود را ثبت می کند

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*